Počasí v Trutnově:
Teplota:°C
Tlak:hPa
Rosny Bod:°C
Vlhkost:%

  Novinky O nás Kontakty Ceník Optická síť IPTV Televize VoIP Telefon Pokrytí  

Internetová telefonie "VoIP NAHLAS"
 

Tento moderní a perspektivní způsob telefonování funguje na nových protokolech SIP. Telefonní IP přístroj je digitální zařízení, které poskytuje vysoký komfort přenosu hlasu. Vyžaduje pouze připojení k internetu a při správném nastavení funguje podobně jako klasický telefon. Uživatel má standardní telefonní číslo a může volat na jakákoli pevná či mobilní čísla či přijímat hovory. Výhodou jsou nízké ceny a v rámci IP telefonie dokonce volání zdarma. Pobočky firem, obchodní partneři či známí nebo jiní uživatelé mohou komunikovat zcela zdarma, ať jsou kdekoliv. Je možno vytvářet virtuální ústředny a výrazně snižovat náklady. Telefonní přístroje se dodávají v různých provedeních od SW aplikace v počítači nebo PDA, přes USB telefony, převodníky na analogové telefony, faxy či ústředny až po bezdrátové telefony. Výrobci mobilních telefonů začínají též vyrábět přístroje s možností připojení k WiFi síti a dají se tedy očekávat kombinace GSM a IP telefonů.

Zřízení služby
Zřízení v rámci sítě Dupeto je zdarma s garantovanou funkčností služby. Klient obdrží standardní telefonní číslo, připojené nonstop na IP tel. ústřednu. Svůj jedinečný účet může spravovat přes internet a sledovat přesný výpis volání a stav svého předplaceného konta.
Při zřízení k jinému poskytovateli internetu hradí klient skutečné náklady (kabeláž, zásuvka, testy). Pro bezchybný provoz je nutné kvalitní připojení k internetu (min 64kbps, krátké odezvy ping) a povolené protokoly nutné pro provoz IP telefonie.

Poplatky
Uživatel obdrží telefonní číslo ve standardním mezinárodním formátu, odpovídající kraji 499_94x_xxx. Toto číslo je dostupné pro volání ze všech telefonních systémů celého světa včetně mobilních. Je možno zajistit též přenositelnost čísel, je však nutno získat od stávajícího operátora svolení a zjistit si u něj poplatky za tuto akci.
Konto každého tel. čísla je nutno „nabít“ kreditní částkou dle svého výběru. Provolané částky je možno přesně sledovat přes web. Uživatel tak má plnou kontrolu nad svými hovory. Kredit lze složit na účet č.: 161469862/5500 VS: tel. číslo, případně v hotovosti u firmy Dupeto s.r.o. Kreditní částka má platnost 12měsíců a může být složena v libovolné výši, minimálně však 300Kč s DPH.

Info linka
Dupeto: 499 94 94 94
nebo Kontakty

IP telefonie

 

Ceny za minutu volání (bez DPH 21%)

v síti Dupeto Nahlas a partnerských    0,- Kč
pevné linky po celé ČR           0,85 / 0,50 Kč**
●na mobilní operátory v ČR                2,85 Kč
do zahraničí *                                 2,- Kč

*Většina států EU, USA, Austrálie, Taiwan, Korea, Chile... Země rozděleny do zón.

**špička / mimo špičku ( špička je v pracovní dny 7.00 - 19.00)

Kompletní ceník zde

Telefony (ceny bez DPH 21%)

Siemens A580 IP  vč.kreditu 300Kč  2000,- Kč
Analog Phone adapter  vč. 300Kč    1900,- Kč

Nabídka IP přístrojů a bran pro klasické telefony, faxy či ústředny se stále rozšiřuje

Softwarový telefon je možno stáhnout zde.